Гурт Патроничі повідомив про припинення діяльності

Наостанок один із найпримітніших франківських колективів презентував «прощальний» сингл «Моє Покоління».

Сьогодні, 17 травня, франківський поп-рок-квінтет Патроничі сповістив своїх прихильників про припинення діяльності. Причину такого рішення музиканти не називають, але зазначають, що воно обдумане та виважене.

«Можна довго говорити про причини і наслідки такого рішення, але, повірте, прийняте воно свідомо і обдумано. Усе, що хочемо сказати сьогодні, це подякувати вам за справжню теплу підтримку протягом цих восьми років. Разом ми пройшли чудовий шлях. Такі емоції залишаються назавжди. Дякуємо за все!», – прокоментували музиканти

Також Патроничі завірили, що відіграють запланований раніше виступ на Groove Fest (15 липня, місто Великі Мости).

Крапку у своїй творчій біографії поп-рокери вирішили поставити зовсім новим синглом «Моє Покоління», який було оприлюднено разом із заявою про саморозпуск.

Нагадаємо, попереднім релізом колективу значиться сингл «Цієї Осені», який було презентовано восени минулого року і який згодом було підкріплено відеокліпом.

Зазначимо, що за час свого існування Патроничі випустили два студійні альбоми – «Поки Молоді» (2014) та «Знаєш.Чуєш.Бачиш», – а також акустичний альбом «Акустика На Вежі» (2015).