Гурт OT VINTA екранізував нову пісню «Ми Коло»

Музиканти відчули себе справжніми млинарями Суренжу.
ot-vinta-ot-vinta-my-kolo-klip-2016
Фото: стоп-кадр із кліпу

У процесі роботи над новим відеокліпом учасники рівненського рокабілі-гурту відкрили для себе нові загадки прадавніх цивілізацій української землі.

Юрій Журавель, фронтмен OT VINTA: «Робота над цією піснею та виднограєм до неї була просякнута магією. Автомобілі, електрика, телефони, комп’ютери та інші знаряддя сучасного світу виходили з ладу у найвідповідальніші моменти, але ми не зупинялися, бо відчували, що мусимо зробити це… Кожне слово наповнювалося глибинним змістом і магією. Спорідненість нашої мови зі санскритом – не вигадки, ми переконалися в цьому на власному досвіді».

У кліпі можна побачити стародавні жорна прадавньої культури – артефакт розкопок у Рівному. Разом з тим про ці жорна (як, власне, і про історію пісні) лідер «отвінтістів» воліє поки що не говорити, «бо там питань більше, ніж відповідей».

«Коло – нескінченність, вічність, циклічність, рух, життя і смерть, зима і літо. Цей код читається у багатьох словах нашої мови: колос, голова, волох, колодязь, молоко, молодь, толока, коломийки, коляда, солод, пологи, шолом, голос та безлічі інших», – написав Журавель на своїй персональній сторінці у Facebook.

Відеокліп «Ми Коло»:

Додамо, що зйомки ролика відбувалися на сцені Рівненського академічного українського музично-драматичного театру. Запис самої ж композиції проходив на студії SoundPoint.rec у рідному місті музикантів. Мастеринг та зведення пісні OT VINTA довірили Роману Сороці.

Тим часом столичні етно-електронщики-експерементатори Crossworlds записують альбом «русалчиною» мовою.