Гурт ONUKA представив деталі другого альбому

Стали відомі трек-лист, обкладинка та дата появи платівки «MOZAЇKA».
ONUKA MOZAЇKA Ната Філатова Ната Жижченко Євген ФІлатов Vidlik Records

Фото: з особистої сторінки фронтвумен гурту Нати Філатової у Facebook

Сьогодні, 12 березня, стали відомі деталі другого студійного альбому гурту ONUKA.Так платівка, що називатиметься «MOZAЇKA», побачить світ рівно за десять днів – 22 березня. До складу альбому увійде десяток пісень, дві з яких – «VSESVIT» та «GUNS DON’T SHOOT» – були оприлюднені у якості синглів.

«Альбом буде різний. Звідси і назва “Мозаїка”. Це осколки різної форми, які при поверхневому розгляді не є чимось цілісним, але коли збираються воєдино, створюють певний образ. Ось таким буде альбом. Спочатку ми не хотіли робити його еклектичним, просто він таким виходив», – розповіла про платівку виданню Buro24/7 Ukraine фронтвумен гурту Ната Філатова (Жижченко).

Обкладинка та треклист альбому «MOZAЇKA»:

ONUKA MOZAЇKA Ната Філатова Ната Жижченко Євген ФІлатов Vidlik Records cover

01. VSESVIT
02. GOLOS
03. ANIMAL
04. STRUM
05. XTO
06. ARKA
07. GUNS DON’T SHOOT
08. ALONE
09. ALL FRIENDS
10. VATRA

Наразі платівка, реліз якої відбудеться на власному леблі Нати та її чоловіка Євгена Філатова (The Maneken) – Vidlik Records – доступна для попереднього замовлення у магазині iTunes.

Зазначимо, за першу дату другої у студійній дискографії ONUKA повноформатної платівки прес-служба колективу називала осінь 2017 року. Утім, восени побачив лише другий сингл з неї – «GUNS DON’T SHOOT». Натомість 11 грудня без попереднього анонсу вийшов живий альбом «Live With NAONI Orchestra» (купити).

Нагадаємо, нещодавно 18-річний франківський музикант Nadd Hobb презентував новий сингл «SAME».