Гурт ONUKA представить нову концертну програму у квітні

Її презентація відбудеться дев'ятого квітня у клубі «Sentrum».
ONUKA VIDIK Sentrum квитки
Фото: надане прес-службою гурту

На початку квітня відбудеться презентація нової концертної програми гурту ONUKA. Під час виступу будуть представлені композиції з нового міні-альбому «VIDLIK», реліз якого запланований на восьме лютого 2016 року. Родзинкою програми стане інноваційний пристрій Magic Gloves, призначений для управління звуком за допомогою рухів рук у повітрі.

«На шанувальників групи чекає безліч сюрпризів. Окрім уже традиційних для ONUKA бандури, сопілки, трембіти, тромбона та валторни у нових композиціях будуть задіяні такі народні інструменти, як: цимбали, ліра та бугай. Палітра електронних звуків також зазнає змін – для презентації нового матеріалу у Києві уперше буде використано електромузичний інструмент терменвокс, який експерти називають одним з найскладніших у світі», – зазначають у прес-службі колективу.

Вартість квитків на квітневий концерт ONUKA складає 250 та 1 000 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, минулого тижня було анонсовано випуск нового міні-альбому ONUKA «VIDLIK». Платівка складатиметься із чотирьох пісень та стане послідовницею дебютного лонгплею «ONUKA», який побачив світ у 2014 році.

Майбутній EP міститиме чотири треки – два україномовних і два англомовних. Автором музики усіх композиціях стали засновники проекту Ната Жижченко і Євген Філатов. Тексти також написала сама Ната, а в ліриці однієї з композицій використано фрагмент вірша київського стріт-арт художника Єжи Коноп’є.

Обкладинка та трек-ліст EP «VIDLIK»:

ONUKA V I D L I K cover
01. Svitanok
02. Vidlik
03. Other
04. 19 86

За матеріалами: прес-служби гурту