Гурт O.Torvald презентував довгоочікувану збірку «Бісайди»

Уже у листопаді колектив вирушає у всеукраїнський тур на підтримку студійника.

Сьогодні, 12 жовтня, київський рок-квінтет порадував шанувальників новим релізом – платівкою «Бісайди».

За словами самих музикантів, їхній студійник «не можна назвати повноцінним альбомом і не можна назвати EP».

Женя Галич, фронтмен гурту O.Torvald: «Це не зовсім альбом, але вже й не EP. Так склалося, що після підготовки до “Євробачення” ми не займалися музикою, а хотілося б. З травня ми почали повертатися до своїх витоків і побудували для себе зручну студію. Цього разу ми вирішили усе робити самостійно. Багато грати, багато займатися музикою – отримувати задоволення так само, як 10–15 років тому. Нам подарували стіл для гри у кікер, ми повісили картинки, плакати. Вирішили повернутися до такого первісного вигадування треків».

До збірки увійшло вісім аудіоробіт, серед яких: «Марі», «В Подушках», «Ліхтарі», «Не Я», «Бисайды», «Вечер В Рио (feat. Бумбокс)», «В Подушках (Nick Niker remix)», а також переспів пісні «L.V.» із репертуару гурту Скрябін.

Цікаво, що обкладинку для релізу зробив особисто Галич.

«Було багато варіантів для обкладинки: ч\б зображення, фотографії, малюнки художників. Пам’ятаю, ми поверталися після концерту в Сєвєродонецьку і стояли на вокзалі в Краматорську. Ми чекали, коли приїде поїзд, і побачили, як через дві колії, навпроти нас, стояв іржавий вагон. На ньому був намальований хрестик, власне, як у нас. Я швидко перебіг через дві колії і зробив 4–5 фотографій цього хрестика, і вагона уцілому. Так з’явилася обкладинка “Бісайдів”, – розповів лідер O.Torvald.

Обкладинка EP «Бісайди»:

O.Torvald - Бісайди - обкладинка

Придбати «Бісайди» можна у онлайн-магазинах Google Play та Apple Music. Також збірка доступна для прослуховування на Саундклауді музичного видавництва Best Music:

Уже четвертого листопада O.Torvald вирушать у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому, у рамках якого музиканти відвідають 12 міст.

Розклад туру:

4 листопада – Суми
9 листопада – Рівне
10 листопада – Луцьк
11 листопада – Вінниця
16 листопада – Тернопіль
17 листопада – Івано-Франківськ
18 листопада – Чернівці
19 листопада – Львів
23 листопада – Полтава
24 листопада – Харків
2 грудня – Київ (квитки)
3 грудня – Житомир

Зауважимо, попередній студійний реліз рокерів – альбом «#нашілюдивсюди» – вийшов першого вересня 2016 року.

Нагадаємо, що навесні O.Torvald презентували емоційне лірик-відео на пісню «Time».