Гурт НастяЗникає вирушає у зимовий тур

Впродовж січня–лютого соул-колектив виступить у дев'яти містах України.
НастяЗникає Анастасія Осипенко тур турне
Фото: з офіційної спільноти гурту у Facebook / © Ірина Метельська

Столичний соул-джаз колектив на чолі із Анастасією Осипенко розпочинає зимовий тур. Перший концерт в його рамках відбудеться вже сьогодні, 15 січня, у білоцерківському закладі «Культ».

«Чекаємо на вас у дев’яти містах – відкатаємось із нашою першою повноцінною сольною програмою! Обіцяємо пісні з акустичного альбому в оновленому звучанні, пісні з дебютного подвійного синглу та ще зовсім свіжі композиції! Трошечки розбавлятимемо атмосферу веселим і життєствердним настроєм, але загалом залишатимемось мрійливо меланхолійними. Влаштуйте для себе вечір українського соулу, буде тепло і щиро!», – обіцяють музиканти.

Після Білої Церкви гурт завітає до Львова (28 січня), Тернополя (30 січня), Харкова (6 лютого), Дніпропетровська (7 лютого), Сум (20 лютого), Полтави (21 лютого), Херсону (27 лютого) та Одеси (28 лютого).

Зазначимо, спочатку НастяЗникає був суто акустичним сольним проектом Анастасії Осипенко. Восени 2014 року побачив дебютний альбом співачки «Дієслова Наказового Способу», а вже навесні 2015 року проект розрісся до квартету – до Анастасії приєдналися Наталія Вовк (фортепіано), Юрій Шакалов (гітара, бас-гітара) та Олена Боричевська (барабани). У такому складі колектив записав та презентував дев’ятого жовня подвійний сингл «Час Навспак»:


Нині квартет готується до запису нового лонгплею, подробиці якого повідомить найближчим часом.