Гурт НастяЗникає припиняє існування

Це вже другий за цей тиждень випадок, коли самобутній український колектив оголосив про припинення діяльності.
Анастасія Осипенко НастяЗникає Андрій Уваров Fudo Kazuki Ultra Vogue Records Наталія Вовк Юрій Шакалов Олена Боричевська Малі Сполохані Звірята
Фото: надане прес-службою гурту.

Соул-четвірка НастяЗникає ошелешила звісткою про [сподіваємось, тимчасове] припинення діяльності. Про це сповістила фронтвумен гурту Анастасія Осипенко.

«Привіт! На зв’зку Настя.
Я довго не хотіла писати цей пост, але варто якось окреслити ситуацію. Наразі НастяЗникає у стані кризи й закритості до будь-яких пропозицій. Можливо, колись усе й відродиться – але в будь-якому разі в іншому форматі.
Дякую всім за досвід останніх п’яти років і підтримку!
Ловіть останнє відео, зняте гуртом для проєкту “Незалежні”, що розроблявся на “Суспільному”, але так і не втілився», – таке повідомлення з’явилося сьогодні, 31 жовтня, на офіційній сторінці гурту у Фейсбуці.

Вашій увазі відео для проєкту «Назалежні», де окрім коротенької розповіді про історію гурту НастяЗникає можа почути мелодекламацію приспіву пісні «Дій», яка стала першим і останнім синглом з цьогорічного альбому «Малі Сполохані Звірята»:

Також Анастія Осипенко анонсувала появу спільної роботи з Fudo Kazuki (музичне альтер его засновника українського лейблу Ultra Vogue Records Андрія Уварова. – Прим. ред.). До речі, саме на цьому лейблі вийшов другий номерний альбом НастяЗникає «Облич Безліч» (2017).

Зазначимо, що гурт НастяЗникає починався як сольний проєкт вокалістки, гітаристки та авторки пісень Анастасії Осипенко. Восени 2014 року побачив дебютний альбом співачки «Дієслова Наказового Способу», а вже навесні 2015 року проект розрісся до квартету – до Анастасії приєдналися Наталія Вовк (фортепіано), Юрій Шакалов (гітара, бас-гітара) та Олена Боричевська (барабани).

Цьогоріч колектив видав шикарну платівку «Малі Сполохані Звірята», яка без сумніву потрапить до численних рейтингів найкращих альбомів 2019 року.

P.S. Колектив MusicInUA дякує гурту НастяЗникає за п’ять років творчості і дуже просить все ж не зникати. Viam supervadet vadens.

Нагадаємо, кілька днів тому про припинення існування повідомив етно-джаз-гурт Правиця.