Гурт MyVersal випустив україномовний сингл та йде у творчу відпустку

Столичні альтернативщики на днях представили свій перший україномовний сингл «Відчувати».

«Глибокі, щирі, чесні емоції – те, чим ми готові ділитися з вами тут і зараз. Ви можете відчути нас такими, якими ми є», – зазначили музиканти.

Разом з тим, учасники MyVersal оголосили про тимчасове припинення творчої діяльності. Це, перш за все, пов’язане із черговими змінами у складі гурту, а також неможливістю ведення «якісної музичної діяльності».

«Прийняття рішення було важким, як і творчий шлях будь-якої групи. Причин було багато і вони почали накопичуватися давно. Останньою краплею стали чергові зміни в складі, а також неможливість ведення якісної музичної діяльності. Звідси і всі проблеми з написанням нового матеріалу, зйомками кліпів і концертами», – йдеться на офіційній сторінці гурту у Фейсбук.

За словами музикантів, «Відчувати» повинна була стати частиною альбому, над яким «повним ходом йшла робота».

«Ми практично приступили до зйомок кліпу з нашими друзями з 3KO Production. У підсумку, всі плани нам довелося скасувати… Але ми хочемо, щоб наше останнє (?) слово було сильним, мудрим і проникливим. Слово про мир і любов. Якою б мовою ми не співали, душа і серце у всіх однакові», – підкреслили учасники MyVersal.

Прослухати перший україномовний сингл столичної команди можна на офіційному Саундклауді колективу:

Нагадаємо, у жовтні 2015 року тріо показало відеокліп на пісню «Personal Vampire»:

Додамо, що влітку минулого року альт-рокери презентували сингл «Sweetest Abuse».