Гурт MoonZoo захопився «Сумними Танцями»

Львівські електронщики випустили дебютний альбом.
MoonZoo Sad Dance скачати купити Олександр Васецький Олексій Петелько Ігор Стахів Віктор Сторожук
Фото: надане музикантами

Нещодавно львівський електронний квартет MoonZoo офіційно випустив свій дебютний альбом. Платівка отримала назву «Sad Dance» та містить дев’ять композицій.

«Цей альбом для кожного учасника гурту – абсолютно новий етап у творчій діяльності. Він вміщує дев’ять треків, які зовсім різні за тематикою і звучанням, але водночас усіх їх поєднують “сумні танці”, або як ми називаємо “sad dance”», – говорять про свою платівку музиканти.

Відзначимо, що винесене у назву альбому словосполучення є нічим іншим, як характеристикою музичного стилю, у якому працює колектив, і який вигадали його учасники.

«Sad dance – це не просто сумні танці. Це своєрідна поліфонія емоцій та відчуттів, котрі виникають при прослуховуванні музики. Бути сумним, коли тобі весело, бути веселим від того, що ти сумний – ця музика саме про це», – додають львів’яни.

Також учасники MoonZoo пояснюють, що їхній стиль «sad dance» – це суміш синтіпопу з танцювальною музикою та блюзом.


Захопитися «Сумними Танцями» можна на Саундклауді гурту.

Також платівку можна купити в Google Play та iTunes.

Нагадаємо, троє учасників MoonZoo (вокаліст Олександр Васецький, басист Олексій Петелько та ударник Ігор Стахів) також відомі своєю участю у рок-формації Плесо. Окрім них у новоствореному колективі місце за клавішами зайняв Віктор Сторожук.