Гурт MILKJAZZ випустив «підводний» сингл

Також музиканти анонсували наступний реліз.
MILKJAZZ Underwater Lao (Ocean) Дмитро Бисько
Фото: з офіційної спільноти гурту у ВКонтакте / © Костянтин Зеленюк

Київський гурт, що з’явився на вітчизняних музичних теренах близько року тому, в останній день літа презентував двопісенний сингл «Underwater». За словами музикантів, цей реліз має засвідчити слухачам, що колектив уже «освоївся та вийшов на новий рівень».

Дмитро Бисько, який відповідає за «музичне наповнення» композицій MILKJAZZ, розповів ексклюзивно MusicInUA про пісні із синглу та зазначив, що при їхньому записі учасники гурту намагалися приймати нестандартні рішення, які мають за мету «піднести слухачеві щось нове та унікальне».

«Трек «Lao (Ocean)» – це свіже бачення однієї із записаних раніше пісень. Тоді ми змогли тільки торкнутися до поверхні океану наших емоцій, але зараз ми занурюємося на глибину», – говорить Дмитро.

За його словами, «Lao» побудований на контрасті легкості і переживань.

«Вокал характеризує душевну чутливість і безмежний внутрішній світ, а музика намагається склеїти усі частинки й тим самим дозволяє розслабитися навіть у найскладніші хвилини», – додає музикант.

Трек «Underwater», який і дав назву релізу, Дмитро Бисько називає «другим за рахунком, але не за значимістю».

«Перші начерки були зроблені близько півроку тому. Кілька разів змінювалася манера виконання та аранжування, але лише у такому варіанті ми змогли реалізувати медитативний настрій, що межує із загадковістю», – сказав музикант.

Прослухати пісні зі свіжого релізу гурту можна на Саундклауді MILKJAZZ:

Окрім цього, колектив анонсував наступний сингл, який називатиметься «lovelyDEEPpression». Деталі його релізу музиканти оприлюднять згодом.

Зазначимо, що до складу MILKJAZZ окрім Дмитра Биська також входять вокалістка та автор текстів Анастасія Смолянська та бас-гітарист Ігор Кіщенко.