Гурт Miles Babies представив свій другий україномовний сингл

У колективі зазначають, що ця пісня є їхньою спробою «поекспериментувати у жанрі рок-балади».
Miles Babies То Було Cool Шпиталь Рекордз Лесик Драчук Олексій Макаров Ольга Хоменко Іван Ковальов скачати завантажити
Фото: частина графічного оформлення синглу

Сьогодні, третього листопада, столичний інді-гурт Miles Babies представив новий сингл «То Було Cool». Свіжооприлюднена композиція стала другим за рахунком україномовним релізом у творчій біографії киян.

«”То Було Cool” – це спроба гурту проекспериментувати у жанрі рок-балади… Це релаксація за допомогою музики, ритму та влучних образів, що сплітаються у одну коротку і дуже ностальгійну історію. Це немов короткометражка про складну лав-сторі, де у фіналі замість хепі-енду залишаться лише титри та трохи суму», – сказано у описі до пісні.

Повідомляється, що робота над синглом тривала упродовж серпня. Його запис було здійснено на тернопільській студії «Шпиталь Рекордз» під керівництвом Лесика Драчука.

Олексій Макаров, фронтмен Miles Babies: «Це вже друга спроба виразити поетичні образи рідною мовою. У цій композиції вдалося відтворити тонкий настрій закоханості із присмаком пригод.
“То Було Cool” – це ніби епізод із якоїсь стрічки Віма Вендерса (Wim Wenders. – знаний німецький режисер), де серед пустельних краєвидів герої відчувають сум і радість одночасно».

Обкладинкою синглу стала світлина сучасної української художниці Олі Хоменко (не плутати із барабанщицею гурту. – Прим. ред.), яка працює у жанрі живопису, фотографії та інсталяції. Автор обкладинки – Іван Ковальов, гітарист гурту.

Ольга Хоменко, барабанщиця гурту: «Як на мене, у нас вийшов доволі традиційний баладний бойовик. Але у ньому є щось магнетичне – те, що захоплює увагу. І те, як ми працювали над треком, цілком це підтверджує. Він народився легко, без зайвих зусиль. Так він і сприймається».

Сингл «То Було Cool»:

Повідомляється, що ця композиція стане частиною нового міні-альбому Miles Babies, реліз якого було перенесено із осені 2017 року на весну 2018 року.

Нагадаємо, перший україномовний сингл киян, що має назву «Естетам», побачив світ у лютому 2016 року.