Гурт MegamasS у оновленому складі випустив україномовний сингл «Гора»

Свіжий трек митці супроводили нехитрим відеорядом.
MegamasS - The Mountain (Гора)
Фото: скриншот з відео

Столичні металкорщики MegamasS представили нову аудіороботу«Гора» та лірик-відео на неї. Робота над синглом тривала на студії Revet Sound під керівництвом знаного саундпродюсера Сергія “KNOB’а” Любінського.

Лірик-відео «Гора»:

Також найсвіжіший сингл MegamasS можна придбати у онлайн-магазині Google Play за посиланням.

Нагадаємо, що у липні колектив впустив сингл «Трон Із Кісток» – перший україномовний трек за всю історію свого існування.

Олексій Шерхан, гітарист гурту MegamasS: «Це вступна композиція в новому витку нашої творчості. Ми у великих кількостях пишемо нові пісні, підвищуючи свої технічні та якісні сторони. Музика для цього треку була написана давно. Але більше двох років він чекав свого вокаліста. Настав цей момент».

Сингл «Трон Із Кісток»:

Над обома композиціями MegamasS працювали у оновленому складі.

Як розповіли у прес-службі гурту, за невеликий проміжок часу колективу довелося двічі змінювати вокаліста. Спочатку замість Олександра Грідіна до гурту покликали учасника проекту «Голос Країни» Микиту Обушенка, та через творчі непорозуміння музиканти розійшлися, а місце за мікрофоном зайняв давній друг металкорщиків – колишній вокаліст групи ЗЛАМ Олег Ульяницький.

«Олег володіє феноменально упізнаваними тембром і манерою, а також колосальною щирістю перед слухачем. З новим вокалістом відчуваємо себе більш технічними і впевненими», – говорить Шерхан.

Крім цього, у групі змінився бас-гітарист. Ним став Андрій Литвиненко, барабанщик і композитор формацій Зона Молчания і Psionic Arc.

«Окремий респект нашому новому бас-гітаристу Андрію за те, що він якісно висікає з бас-гітари руйнівні ноти. Вперше за вісім років група нарешті зібралася в ідеальному складі, який працює на одній хвилі і відчуває один одного», – коментує зміни у складі гітарист MegamasS.

До речі, днями прогресив-поп-п’ятірка The Hardkiss презентувала новий сингл «Lovers» та відеокліп на нього.

За матеріалами: прес-служби гурту