Сьогодні, 26 лютого, відбулася прем’єра дебютного ЕР харківського гурту Лінія Маннергейма, до складу якого входять екс-вокаліст Оркестру Че Олег Каданов, Сергій Жадан та Євген Турчинов (Жадан і Собаки). Платівка складається із п’яти треків, робота над якими тривала протягом останнього року.
«Після року роздумів та експериментів, після тривалої репетиційної та студійної роботи, ми нарешті презентуємо вашій увазі наш дебютний міні-альбом “Де Твоя Лінія?”.
До нього увійшло кілька композицій, записаних нами протягом останніх місяців. Деякі з них ви чули на наших виступах, дещо почуєте вперше. Для нас це справді важливий момент, на який ми чекали цілий рік – від часу нашого першого минулорічного концерту», – прокоментував появу платівки Сергій Жадан.
Міні-альбом наразі доступний для прослуховування на SoundCloud’і гурту.
Також музиканти анонсували появу свого першого кліпу, який має з’явитися найближчими днями, та всеукраїнський тур на підтримку міні-альбому. Його деталі будуть оголошені пізніше.
Нагадаємо, минулого року арт-рок-гурт Оркестр Че презентував «поетичний» міні-альбом «Що Вони Бачили», пісні з якого створені на вірші відомого українського поета Сергія Жадана.