Гурт Лінія Маннергейма повідомив перші дати туру

Наразі відомо про шість концертів нового колективу Сергія Жадана.

Гурт Лінія Маннергейма, до складу якого входять екс-вокаліст Оркестру Че Олег Каданов, Сергій Жадан та Євген Турчинов (Жадан і Собаки) анонсував перші дати туру на підтримку нещодавно випущеного дебютного міні-альбому «Де Твоя Лінія?». Його вихід колектив підтримає концертами у рідному Харкові, Кропивницькому, Одесі, Дніпрі, Києві та у Львові.

Розклад туру на підтримку EP «Де Твоя Лінія?»:

30 березня — Харків (подія у Фейсбуці)
31 березня — Кропивницький (подія у Фейсбуці)
1 квітня — Одеса (подія у Фейсбуці)
13 квітня — Дніпро (подія у Фейсбуці)
14 квітня — Київ (подія у Фейсбуці)
15 квітня — Львів (подія у Фейсбуці).

Нагадаємо, до дебютного міні-альбому Лінії Маннергейма увійшло п’ять пісень, над якими їхні творці працювали упродовж року.

«Після року роздумів та експериментів, після тривалої репетиційної та студійної роботи, ми нарешті презентуємо вашій увазі наш дебютний міні-альбом “Де Твоя Лінія?”.
До нього увійшло кілька композицій, записаних нами протягом останніх місяців. Деякі з них ви чули на наших виступах, дещо почуєте вперше. Для нас це справді важливий момент, на який ми чекали цілий рік – від часу нашого першого минулорічного концерту», – прокоментував появу платівки Сергій Жадан.

Наразі EP доступний для прослуховування на SoundCloud’і гурту.

Також музиканти анонсували появу свого першого кліпу, який має з’явитися найближчим часом.

Додамо, що минулого року арт-рок-гурт Оркестр Че презентував «поетичний» міні-альбом «Що Вони Бачили», пісні з якого створені на вірші Сергія Жадана.