Гурт LETAY представив дебютний кліп на пісню «Вітер Без Пилу»

Акустична композиція отримала лаконічний відеоряд.
letay-viter-bez-pylu-we-are-illya-reznikov-video-klip
Фото: скриншот із кліпу

Харківський колектив, раніше знаний як We Are!!, представив відеокліп на свій перший після нової інкарнації сингл «Вітер Без Пилу».

«Пісня була написана ще на початку 2014 року, але так сталось, що випустили ми її тільки у серпні цього року. Емоційно вона далась нам дуже важко.
Коли мене питають про її ідею, мені дуже важко дати однозначну відповідь. Напевно, вона є відображенням внутрішнього всесвіту людини у певний момент. Тому тут можна знайти дуже багато різних ідей. І нехай кожен слухач робить це самостійно», – говорить про екранізовану аудіороботу фронтмен LETAY Ілля Резніков.

Режисером кліпу на пісню «Вітер Без Пилу» став Jim Blind.

«Його ідея була у тому, щоб показати, як на людину впливає світ, який його оточує. Ми усі дуже гостро відчуваємо все, що навколо нас коїться. Неможливо закритись у своїй квартирі та жити своїм життям. Світ, що нас оточує, безжалісно втручається у нього [життя]. Іноді ми намагаємось викинути усе, що заважає нам жити, але воно завжди повертається.
Відео зняте без зайвих декорацій – просто та чесно. Це повністю відповідає концепції пісні, що записана дуже мінімалістично – спартанська акустична гітара та вокал», – зауважує Ілля.

Знімальний процес проходив у мальовничій місцині у Харківській області.

«Відео було знято у дуже красивому місці, що знаходиться у Харківській області. Коли ми побачили фото, то просто не повірили, що це місце не з космосу, а з маленького села Новоселівка біля Нової Водолаги. Наш край уміє дивувати», – стверджують учасники LETAY.

Відеокліп «Вітер Без Пилу»:

Нагадаємо, у вересні гурт Letay представив англомовний бойовичок «Killer Compress»: