Гурт Крихітка презентував «безіменний» сингл

Олександра Кольцова та компанія представили свою нову аудіороботу. Пісня «Без Імені» відрізняється від багатьох попередніх композицій Крихітки своєю соціальною тематикою.

«Пісня «Без Імені» про те, що в нас як у громадян стало більше друзів, імен яких ми не знаємо, але які стали для нас дуже важливими. Про солідарність між людьми, що здатні об’єднуватися та допомагати одне одному. Ми маємо бути одностайні, незважаючи на те, що ми різні, і пісня саме про це», – розповіла фронтвумен Крихітки виданню Cultprostir.

Обкладинка синглу:

Kryhitka-Bez-Imeni-skachaty-download cover

Також співачка зазначила, що переходити від лірики про кохання до пісень про те, що відбувається у суспільстві – досить важко.

«Воно дуже змінилось, наше суспільство, за останні два роки, і нас тепер турбують не лише власні, приватні, егоїстичні переживання. У нас є спільні теми, [їх] набагато більше, ніж будь-коли», – наголосила Кольцова.

Придбати сингл «Без Імені» можна в онлайн-магазинах Google Play та iTunes. Крім того, сингл, як написали самі учасники гурту, можна «знайти у ВКонтакте, скачати його безкоштовно і подякувати групі», перерахувавши будь-яку довільну суму групі ось тут.

До речі, найближчим часом Крихітка обіцяє представити і кліп на нову композицію.

Нагадаємо, попередній реліз Крихітки – міні-альбом «Донор» – вийшов ще 2013 року. Легально завантажити його можна за посиланням.