Гурт Крихітка повертається із новою платівкою

Орім цього, колектив планує перевидати дебютний альбом на вінілі.

Гурт Саші Кольцової незабаром повернеться із п’ятьма новими піснями, які будуть об’єднані у міні-альбом. Але перед його релізом музиканти спершу планують перевипустити свій дебютний лонгплей на вінілі. Про це фронтвумен Крихітки розповіла у ефірі українського чарту «Селекція» на Радіо Промінь.

«Схоже, що сплив час нашого першого договору з випускаючою компанією (Comp Music. – Прим. ред.), і до нас повертають права на альбом “На Першому Місці”. Якщо ми віднайдемо перший файл з якого були зроблені копії альбому, то є така задумка – зробити вініл. Потрібно ще подивитися на нюанси, чи хороший запис у нас залишився, чи доведеться робити репрінт з носіїв, які існують. Але мені здається, що вініл “На Першому Місці” – прикольна річ, яку хотілося би мати вдома», – розповіла фронтвумен колективу.

Зазначимо, що дебютний альбом гурту Кольцової побачив світ у 2005 році під попередньою назвою групи – Крихітка Цахес.

Щодо найближчіх планів Крихітки, то на цьому нові релізи від гурту не закінчаться. Окрім дебютного альбому на вінілі, на шанувальників творчості колективу чекає ще і сингл із джазовими версіями пісень групи.

«Останнім нашим записаним матеріалом була так звана “джазова програма” для студії Istok. Я думаю, що напередодні релізу нового синглу ми її випустимо, і це можна буде придбати. Там чотири треки. Ми подивилися і подумали, чому би не видати цей мікроскопічний реліз, для тих, “хто так довго чекав”», – розповідає Саша Кольцова.

Відеоверсію «джазового виступу» Крихітки у стінах студії «Istok» можна подивитись нижче:

Нагадаємо, останнім на сьогоднішній день релізом гурту є сингл «Струм», який було оприлюднено на початку серпня 2016 року.