Гурт Крихітка оприлюднив кліп про захисників України та волонтерів

Музиканти екранізували свій сингл «Без Імені».
Крихітка Без Імені video кліп
Фото: стоп-кадр із кліпу

Київський поп-рок колектив презентував нову відеороботу «Без Імені». Важливим елементом сюжетної лінії кліпу є смс-діалоги між військовими та волонтерами, які їм допомагають:

Зауважимо, свіжа відеоробота оприлюднена на підтримку нового синглу Крихітки, офіційний реліз якого відбувся минулого тижня.

«Пісня «Без Імені» про те, що в нас як у громадян стало більше друзів, імен яких ми не знаємо, але які стали для нас дуже важливими. Про солідарність між людьми, що здатні об’єднуватися та допомагати одне одному. Ми маємо бути одностайні, незважаючи на те, що ми різні, і пісня саме про це», – розповіла фронтвумен Крихітки виданню Cultprostir.

Також Каша Сальцова зазначила, що переходити від лірики про кохання до пісень про те, що відбувається у суспільстві – досить важко.

«Воно дуже змінилось, наше суспільство, за останні два роки, і нас тепер турбують не лише власні, приватні, егоїстичні переживання. У нас є спільні теми, [їх] набагато більше, ніж будь-коли», – вокалістка Крихітки.

Придбати сингл «Без Імені» можна в онлайн-магазинах Google Play та iTunes. Крім того, сингл, як написали самі учасники гурту, можна «знайти у ВКонтакте, скачати його безкоштовно і подякувати групі», перерахувавши будь-яку довільну суму групі ось тут.

Нагадаємо, минулого тижня відбулася прем’єра нового синглу та кліпу Океану Ельзи «Мить». Цю пісню Святослав Вакарчук написав під враженням від трагічних подій на сході України.