Гурт Kozak System презентував «Різдвяну Баладу»

Музиканти зробили своїм шанувальникам подарунок у переддень католицького Різдва.

Позавчора, 24 грудня, київські фолк-рокери Kozak System презентували «святкову» аудіороботу. Ідея зробити нову версію пісні гурту Банита Байда «Різдвяна Балада» (оригінальна версія твору була записана у 1990 році, згодом виконувалася групою Вій. – Прим. ред.) належить бас-гітаристу Kozak System Володимиру Шерстюку та продюсеру Віталію Климову.

За словами «козаків», у процесі створення оновленої «Різдвяної Балади» вони зрозуміли, що мають справу з «абсолютно нестандартним різдвяним треком».

Володимир Шерстюк, бас-гітарист Kozak System: «Зараз у музичному просторі буде дуже багато різдвяних пісень, але ми вирішили зануритися глибше: наша країна нині переживає дуже важливий, доленосний у своїй історії період, після якого, ми упевнені, Україна зміниться і стане зовсім іншою – такою, про яку ми, українці, мріємо уже триста років. Ця пісня відводить нас від простого святкування Різдва і заглиблює нас у контекст України у цьому Різдві. Це твір, який символізує для нас Різдво самої України, народження нової України».

Додамо, що у записі «Різдвяної Балади» взяли участь хористи дитячого фольклорного ансамблю ZERNYATKO під керівництвом Раїси Заклецької.

Прослухати різдвяний сингл Kozak System можна на офіційному Саундклауді гурту:

Трек також доступний у онлайн-магазинах Google Play та iTunes.

Нагадаємо, що на початку листопада Kozak System представили лірик-відео на сингл «Не Моя».

За матеріалами: прес-служби гурту