Гурт Komissiya випустив дебютний альбом

Платівка киян має назву «R. Complex» та містить сім пісень.
Komissiya-R.Complex-Atlas-Weekend-Eggshell1
Фото: надане прес-службою гурту.

Днями столична рок-трійка Komissiya випустила дебютний альбом, який отримав назву «R. Complex».

За словами музикантів, наповнення лонгплею вийшло доволі еклектичним, оскільки пісні, що стали його частиною, були написані у різні періоди.

«Пісні з альбому не звучать цілісно: створюючи музику, ми усе ще перебували у пошуку, тому деякі речі дуже не схожі одна на одну. Наприклад, “Signs Of Bad Memory” була написана, коли нам було по 16», – розповідають кияни.

Натомість «ім’я» для альбому Komissiya обрали усвідомлено.

«Назва збирає увесь альбом докупи. “Р. Комплекс”, або ж рептильний комплекс – це найдавніша частина людського мозку: їй як мінімум 100 мільйонів років. Він відповідає за найпримітивніші бажання – пошук їжі, комфортних умов, хіть, відстоювання своєї території. У той же час він дуже примітивний – у ньому є лише три реакції: бити, бігти, ігнорувати. Рептильний мозок діє на рівні рефлексів: рятує нас від небезпек і в той же час керує ницим і прагматичним, що є у нас. Про це і наші пісні: про консюмеризм, пересічність, залежність і незахищеностість», – розповідають про сенс, вкладений у назву платівки, рокери.

Альбом викладено для прослуховування на офіційному Саундклауді Komissiya.

Також платівку можна купити на Бендкемпі рок-тріо.

Зауважимо, що за кілька днів до релізу лонгплею кияни презентували відеокліп на пісню «Eggshell».

«Спочатку ми хотіли заморочитися: замовили на AliExpress костюми, продумали сюжет, збиралися найняли оператора. Але у підсумку зрозуміли, що просто творити дичину у масивних костюмах і бігати з плівковою vhs-камерою набагато цікавіше. У підсумку у нас вийшло ось таке самопальне відео про динозавра-споживача», – коментують свій виднограй у таборі колективу.

Наживо почути пісні з дебютного альбому Komissiya можна буде четвертого липня о 15:30 на East Stage столичного фестивалю Atlas Weekend.

За матеріалами: прес-служби гурту.