Гурт Кімната Гретхен випустив експериментальний сингл «Airplane»

У пісні музиканти звертають увагу на актуальні проблеми сьогодення.
Кімната Гретхен
Фото: з офіційної спільноти гурту у ВКонтакте

Дніпровські інді-рокери презентували нову англомовну аудіороботу, яка стала для них черговим експериментом.

Антон Кістрін (на фото), фронтмен гурту Кімната Гретхен: «У новому матеріалі, над яким ми зараз працюємо, ця композиція стоїть на окремому місці – передусім через англійську мову та підхід до продюсування. Тому було вирішено видати “Airplane” окремим синглом. Пісня, як на мене, досить іронічна, бо у світовому поп-культурному контексті безліч творів про відстані і перешкоди, які метафорично розділяють людей».

У пісні про літак, за словами музиканта, «єдиною метафорою є, власне, літак».

«Решта перешкод для фізичної близькості набувають цілком матеріалізованого змісту. Візовий режим, паспортний контроль, мовні бар’єри, затримки авіарейсів – усе це актуальні проблеми сьогодення, до вирішення яких людство ще не почало наближатись…» – зазначив Антон у коментарі MusicInUA.

Цікаво, що партію гітари у пісні зіграв іще один дніпровський музикант – Сергій Середін.

Над аранжуванням «Airplane» працював Роман Кравцов, вокал накопичували на Armada Studio. До фінального ж релізу трек готував Андрій Богданов, із яким Кімната Гретхен планує співпрацювати під час роботи над майбутнім міні-альбомом.

Свою нову композицію музиканти оприлюднили на Саундклауді:

Додамо, що уже зовсім скоро має побачити світ відеокліп на пісню «Тварини», у якому учасники гурту Кімната Гретхен влаштували полювання на рідкісних покемонів.