Гурт Кімната Гретхен презентував кліп на пісню «Тварини»

Нова відеоробота музикантів є соціальним закликом до суспільства.
kimnata-grethen-tvaryny-official-video-klip-anton-kistrin-naukovyj-ateyizm
Фото: стоп-кадр із кліпу

Інді-рокери Кімната Гретхен нарешті поділилися із шанувальниками новим відео. Кліп на пісню дніпрян із минулорічного альбому «Науковий Атеїзм» побачив світ 19 грудня.

Антон Кістрін, фронтмен гурту Кімната Гретхен: «Ніколи не цікаво було знімати звичайні шаблонні кліпи. У нас не так багато відеоробіт, але кожна у своїй стилістиці. Нове відео – скоріше навіть не музичний кліп, а соціальний ролик із максимально зрозумілим меседжем і закликом до суспільства».

Зауважимо, що кліп «Тварини» музиканти спочатку планували презентувати у жовтні, але через низку об’єктивних причин відео побачило світ лише зараз.

Додамо, що окрім самих учасників гурту у кадрі можна побачити і друзів колективу, серед яких місцеві селебрітіз – музиканти, моделі і фотографи.

Відеокліп «Тварини»:

Цікаво, що в якості епіграфа до виднограю слугують рядки із філософського роману «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері: «Якщо ти мене приручиш, моє життя немов сонцем освітиться. Твої кроки я буду відрізняти від тисячі інших. Почувши кроки людей, я завжди тікаю і ховаюсь, а твоя хода покличе мене, мов музика, і я вийду зі схованки…».

Нагадаємо, кілька днів тому гурт Кімната Гретхен випустив експериментальний сингл «Airplane», що увійде до майбутнього міні-альбому колективу. Робота над ним триває.