Гурт KAZKA зняв кліп на свою найпопулярнішу пісню

Його прем'єра відбудеться 25 вересня.
KAZKA Плакала відео кліп KARMA
Фото: скриншот з відео.

Гурт KAZKA, який вже зараз можна сміливо називати справжнім відкриттям цього року, анонсував вихід кліпу на свою найпопулярнішу на сьогодні композицію «Плакала» Прем’єра виднограю відбудеться 25 вересня.

«Найвідвертіша історія всеосяжного почуття», – лаконічно прокоментували появу 25-секундного тизеру у таборі колективу.

Зазначимо, що пісня «Плакала» стала частиною дебютного альбому «KARMA», реліз якого відбувся 17 травня. Відтоді кількість прослуховувань цієї композиції лише на Ютюб-каналі гурту наближається до 42 мільйонів.

Додамо, що наразі триває турне на підтримку платівки, із актуальним графіком якого можна ознайомитись на сайті колективу.

Один коментар “Гурт KAZKA зняв кліп на свою найпопулярнішу пісню

  1. Прочитав новину, яка ця пісня крута і популярна. Включив – таке враження, ніби почув варіацію на Лінду і її “Ворону” (кода пісні). Хто занадто юний і не в курсі, це досить відомий у 90-і хіт. І добре, якби це загалом підхід до аранжування був подібний, так на 2:27 звучить пряме запозичення. Нота в ноту. Тільки у Казки це соль – фа – ре-дієз / ре-дієз – ре – до. А у Лінди ре-дієз – ре/ ре-дієз – ре – до. Звісне, це можу бути звичайнісіньке співпадіння (тому що нот усього сім, все давно вже написано іншими і всяка інша фігня як виправдання може згодитися, звісно ж), але тут і наспівування збігається, і тривалість нот, і темп, і, як цікаво, самі ноти – ні на тон-півтона не відрізняються. Хоча фанам навряд чи це буде цікаво, думаю)

Comments are closed.