Гурт Incomer презентував перший україномовний сингл

До цього репертуар львівського рок-тріо складався лише з англомовного репертуару.
Incomer Кароока KAROOKA Гліб Кухарук Данило Личко Олександр Мосесов
Фото: частина графічного оформлення синглу / © Дара Личко

Сьогодні, 13 березня, гурт Incomer презентував свій новий сингл «Кароока».

«Це той рідкісний випадок, коли композиція відразу вийшла цілісна і практично не зазнавала змін у тривалому процесі відшліфовування. Що не властиво для нас, вона від самого початку мала романтичний настрій. Завжди хотілось поповнити свій арсенал таким твором», – розповідає клавішник Incomer Данило Личко.

Цікаво, що композиція стала першою україномовною аудіороботою у репертуарі львів’ян.

«Нам постійно кажуть, що ми ніби пишемо саундтреки до фільмів. Так було, коли ми ще грали інструментальну музику, те саме казали в епоху пізніх Mystic Shores (Incomer є новою інкарнацією гурту Mystic Shores. – Прим. ред.).
Тому ми підійшли до роботи над “KAROOKA” з думкою, що цю кінематографічність варто перетворити у певну фішку нашого музичного продукту. Усе це матеріалізувалось у симфонічних звуках та дещо експериментальному наборі ефектів. Хотілося поєднати атмосферу фільмів про кохання середини ХХ століття із дещо космічними музичними фактурами», – зазначає вокаліст та гітарист гурту Гліб Кухарук.

За словами бас-гітариста Incomer Олександра Мосесова, композиція могла б стати саундтреком до вітчизняного науково-фантастичного фільму.

«Пісня присвячена всім українським жінкам-астронавтам, що закохувались у бортових андроїдів і розповідає про проблеми будівництва парадних входів на марсіанських колоніях та відсутність належного освітлення при роботі в умовах пониженого тяжіння», – резюмував Олександр.

Обкладинку та рухому анімацію до синглу «Кароока» створила Дара Личко.

Нагадаємо, попереднім синглом львів’ян є пісня «Hectic Jelly», що була презентована 19 жовтня 2017 року.