Гурт Incomer готується презентувати третій сингл

Пісня «Hectic Jelly» буде доступна для прослуховування та купівлі вже завтра, 19 жовтня.

Львівський колектив Incomer, який експериментує із альтернативним та прог-роком, анонсував нову студійну аудіороботу. Трек має назву «Hectic Jelly» та побачить світ завтра, 19 жовтня.

Данило Личко, учасник гурту: «Робота над піснею тривала майже півтора року; для нас вона – не тільки результат, але і досвід. Ця пісня з тих “плодів”, що мусять дозріти під дбайливим наглядом».

За словами басиста гурту Олександра Мосесова, «Hectic Jelly» «дуже складна по відчуттям».

«Вона викликає велику кількість неоднозначних і складних емоцій. Чесно скажу: легше бути у цій пісні, аніж бути її слухачем. Для мене це репрезентація буденності нашого життя, усіх наших невтілених надій, руху фізичного без руху духовного. Тяжко відпускати цей трек у люди…», – коментує аудіороботу Олександр.

Також музиканти висловлюють вдячність Дарії Личко за допомогу у арт-оформленні синглу.

Митці стверджують, що обкладинка, як і увесь трек, «трішки віддає вінтажністю і футуризмом та дрібкою оптимізму, який присутній попри мінорне звучання композиції».

Обкладинка синглу «Hectic Jelly»:

Incomer Hectic Jelly сингл анонс Данило Личко Олександр Мосесов Гліб Кухарук Armor To Armor Specter Дарія Личко cover

Зазначимо, гурт Incomer є новою інкарнацією львівської формації Mystic Shores. До складу колективу входять Олександр Мосесов (бас-гітара, бек-вокал), Гліб Кухарук (вокал, гітара, семпли) та Данило Личко (гармоніка, синтезатори).

На сьогодні у творчому доробку рок-тріо два сингли. Влітку артисти представили композицію «Armor To Armor».

«Чи задумувались ви колись над тим, що глобального миру ніколи не існувало? Що вся історія людства – війна? А чи готові ви до війни? Завтра, ввечері, у наступну мить? А можливо вона вже встигла вас зачепити?.. Ми, як захожі, як прибульці, як іммігранти, що несуть нове, стверджуємо: ми не готові! Бо ми готові до миру…», – йдеться у анотації до цієї аудіороботи.

Реліз побачив світ 18 липня.

Своїм першим офіційним записом, що отримав назву «Specter», музиканти поділилися у травні 2017 року.