Гурт Incomer готується презентувати новий сингл

Прем'єра двомовної композиції «Sensuality» відбудеться завтра, десятого липня.
Incomer Sensuality Данило Личко Олександр Мосесов
Фото: надане прес-службою гурту.

Львівське тріо, що балансує на межі прог-року, спейс-року та синтівейву підготувало до релізу нову композицію «Sensuality», яку офіціно презентує завтра, десятого липня.

Цікавою родзинкою майбутнього релізу є той факт, що ця композиція є англомовною версією попереднього синглу львів’ян «Кароока», однак має зовсім іншу музичну структуру.

«Це наш перший досвід створення двомовного сингла. Фішка у тому, що, власне, не перекладеної пісні, а двомовної. Ніби і та сама пісня, але вона достатньо інша та самостійна», – інтригує клавішник Incomer Данило Личко.

Прем’єра композиції відбудеться на Ютюб-каналі MVUA.

Зазначимо, що попереднім релізом львів’ян є перший в історії гурту україномовний сингл «Кароока».

«Пісня присвячена всім українським жінкам-астронавтам, що закохувались у бортових андроїдів і розповідає про проблеми будівництва парадних входів на марсіанських колоніях та відсутність належного освітлення при роботі в умовах пониженого тяжіння», – охарактеризував композицію бас-гітарист Incomer Олександр Мосесов.

Нагадаємо, останнім на сьогоднішній день англомовним синглом рок-тріо є пісня «Hectic Jelly», що була презентована 19 жовтня 2017 року.

За матеріалами: прес-служби MVUA.