Гурт hurtom оприлюднив соціально-філософський кліп на пісню «Ной»

Режисером цієї естетично довершеної роботи став знаний кліпмейкер Віктор Придувалов.
hurtom Ной відео кліп Юра Самовілов Віктор Придувалов Натхнення Сходу З країни в Україну
Фото: кадр з кліпу.

Український introfolk-проєкт (так самовизначають свій музичний стиль учасники колективу – Прим. ред.) hurtom презентував відеокліп на минулорічний сингл «Ной».

«”Ной” для мене ніщо інше як вигук – відчайдушний та німий, а відео пронизано глибинними сенсами, які кожен прочитає по-своєму. Бути чи не бути? Якщо бути, то ким і де? Як знайти компроміс між пропозиціями світу і своїми можливостями та бажаннями? Приймати все, як є, або діяти наперекір правилам цілого світу? Де баланс між вільним плаванням і тим самим ковчегом? На ці питання я так і не знайшов відповіді», – коментує фронтмен hurtom Юрій Самовілов.

Стильним відеорядом до пісні гурт завдячує знаному українському кліпмейкеру Віктору Придувалову. Сам виднограй було створено у Маріуполі в рамках проєкту «Натхнення Сходу», що реалізує Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну».

Кліп на пісню «Ной»:

Зауважимо, що «Натхнення Сходу» – це проєкт, який покликаний привернути увагу до міст на Сході та Півдні України за допомогою творчості відомих артистів та гуртів. Проєкт реалізовано в межах фестивалю «З країни в Україну», що відбувся за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» влітку 2021 року в 11 містах – Слов’янську, Краматорську, Бахмуті, Дружківці, Добропіллі, Мирнограді, Станиці Луганській, Старобільську, Щасті, Херсоні та Маріуполі.

Логічно, що участь у цьому проєкті взяли музиканти hurtom, адже до складу колективу входять вихідці з Донбасу, які утворили музичну формацію вже після свого переїзду до Києва.

Щодо згаданого вище стилю «introfolk», то фронтмен колективу говорить так:

«На неї [творчість] впливають культурна спадщина нашого народу та його звичаї;  наша історія і наше майбутнє. Навіть погода. Для нас – це і є фольк. Те, як все це відбивається на нас, наших думках і переживаннях – і є інтро».

Нагадаємо, нещодавно розгорівся скандал із російським сегментом популярного стрімінгового сервісу YouTube Music, редактори якого «привласнили» українських музикантів – Океан Ельзи, ONUKA, The Maneken та інших.

 

Підписуйтесь на нас у соцмережах, щоб не пропустити нічого цікавого зі світу української музики!

MusicInUA_button

За матеріалами: прес-служби гурту.