Гурт Хмарно З Проясненнями випустив новий міні-альбом

Чотирипісенна платівка «Те» стала другим за рахунком міньйоном у творчому доробку інді-рокерів та своєрідною «розминкою» перед випуском повноцінного альбому.
Хмарно З Проясненнями Те міні-альбом EP Данило Куценко
Фото: надане прес-службою гурту.

Київська інді-четвірка Хмарно З Проясненнями поповнила дискографію другим за рахунком міні-альбомом.

За словами музикантів, на цій платівці вони спробували поекспериментувати зі стилістикою пісень, аби віднайти «свій звук» перед початком роботи над повноформатним альбомом.

«У цьому міні-альбомі ми хотіли поекспериментувати із напрацюваннями, які в нас були; ще трошки пошукати стиль, щоб бути більш впевненими у ньому, коли працюватимемо над першим лонгплеєм», – розповідають учасники гурту.

Платівка «Те» доступна на усіх стрімінгових платформах, зокрема і на Apple Music:

Додамо, що за кілька днів до офіційного випуску міні-альбому, реліз якого відбувся п’ятого листопада, колектив презентував відеокліп на пісню «Відповідай», яка також стала його частиною.

«Події кліпу розгортаються у покинутому будинку. Я блукаю коридорами і щось шукаю. Всі годинники у домі застигли й показують той самий час. Інші учасники закриті в інших кімнатах й теж не можуть знайти себе і вихід з ситуації. Все сумно, допоки не знаходжу двері в інший світ. Годинник починає невпинно йти, а всі герої опиняються на вулиці, де і відбувається кульмінація», – переказує сюжет кліпу фронтмен гурту Данило Куценко.

Кліп «Відповідай»:

Нагадаємо, дебютний міні-альбом Хмарно З Проясненнями «Дві Половини» побачив світ у листопаді 2018 року. Платівка також містила чотири пісні, враховуючи і стовідсотковий хіт «Не Рай». У квітні 2019 року музиканти презентували на нього відеокліп.

За матеріалами: прес-служби гурту.