Гурт Go-A випустив сингл «Іди На Звук»

Go-A Іди На Звук сингл Катя Павленко Тарас Шевченко
Фото: надане прес-службою колективу

Свою нову композицію учасники електро-фолк колективу присвятили «фестивальним людям, які люблять музику, свободу та цінують дружбу».

Також музиканти зазначають, що свіжа аудіоробота є результатом їхньої любові до експериментів – при запису пісні біло використано «віолончель та космічні звуки хандпена» і усе це «було зміксовано із електронікою».

«Я довго не могла написати текст до цієї пісні. Дуже хотілося, щоб вона була класною. І коли починала грати музика, то вона у мене викликала такі почуття, що хотілося співати про щось світле. Це було спонтанно, я просто ходила, шукала слова, згодом вималювалась мелодія. А якось зранку я прокинулась і написала пісню», – розповіла вокаліста гурту Катя Павленко.

Сингл «Іди На Звук»:

«Під час наших виступів відчувається нестримна позитивна енергія, яку віддають нам слухачі. Ми зрозуміли, що просто зобов’язані за це їм віддячити. Так і з’явилась пісня «Іди На Звук», – прокоментував вихід синглу засновник та бітмейкер Go-A Тарас Шевченко.

До запису синглу також були залучені віоленчистка Марія Новикова та звукорежисер Юрій Катін. Зведення треку відбувалося на студії LSD Records.

У прес-службі колективу повідомляють, що словосполучення «іди на звук» стало своєрідним гаслом гурту. Так, на цьогорічному фестивалі Країна Мрій Go-A організували власний майданчик музичного джему #Ідиназвук, де зібрали музикантів з етнічними барабанами, гітарами та унікальним етнічними інструментами, а також неординарних вокалістів. У майбутньому колектив навіть замислюється про власний етно-фестиваль.

За матеріалами: прес-служби колективу