Гурт The Gitas записує дебютний лонгплей

Платівка міститиме близько дванадцяти треків.

Колектив колишнього фронтмена гурту Димна Суміш Олександра Чемерова, не покладаючи рук, працює над повноформатним альбомом.

«Ми зараз в студії майже кожен день. Пишемо 15 треків. 12 чи 13 піде в альбом, а інші будуть видані бі-сайдами. Залишилося записати гітару до трьох пісень – і починаємо вокал. Після цього запишемо додаткові інструменти і залишиться зміксувати та відмастерити», – розповів в ексклюзивному коментарі MusicInUA лідер The Gitas Олександр Чемеров.

До речі, за процесом запису нового матеріалу «україно-каліфорнійського» гурту можна спостерігати на офіційному каналі The Gitas в Periscope (додаток для Android та iOS, призначений для трансляції потокового відео в реальному часі – Прим. ред.) Також за допомогою сервісу усі бажаючі можуть задати будь-яке питання учасникам гурту онлайн чи «підглянути ноу-хау, що використовує банда».

«Наступний рік буде цікавим», – резюмував Чемеров.

Нагадаємо, влітку The Gitas презентували кліп на пісню «Mood For Love», яка увійшла до дебютного міньйону гурту «Garland», що побачив світ минулої зими. Реліз, до слова, доступний для прослуховування та купівлі на офіційному Бендкемпі колективу: