Гурт Гапочка випустив новий альбом «Необхідна»

За словами фронтвумен колективу Каті Гапочки, платівка є «історією з купою різнокольорових емоцій, яка довгий час її хвилювала».
Гапочка Необхідна слухати скачати Євген Якшин концерт Caribbean Club
Фото: надане прес-службою гурту.

Сьогодні, десятого грудня, відбувся реліз нової платівки київського інді-рок-гурту Гапочка. Альбом має назву «Необхідна» та складається із дев’яти пісень.

«”Необхідна” – фактично, сім років мого життя. Історія з купою різнокольорових емоцій, яка довгий час мене хвилювала. Але все, що має початок, має і кінець, а, можливо, ні одного, ні іншого не існує насправді. А ти, як, інколи, свідома субстанція, вмикаєшся і вимикаєшся в обраний період часу, з необхідними тобі людьми…», – філософські говорить про альбом Катя Гапочка.

Альбом «Необхідна» став послідовником лонгплею «Лови Мої Слова», який побачив світ у далекому 2015 році.

«Мені хотілось зробити максимально Катін альбом: наївний, різкий та глибокий. На початку червня, коли вийшов перший сингл з альбому “Чую” ми зрозуміли, що знайшли свій звук і продовжили роботу над альбомом в обраному напрямку, звучанні та візуальному концепті…», – розповідає гітарист гурту та аранжувальник альбому Євген Якшин.

Новий альбом став першим вагомим релізом Гапочки, відколи колектив існує у форматі дуету.

«У новому альбомі я на емоціях. Кожна пісня – це конкретне, яскраве відчуття. “Необхідна” – експресивний альбом. Головний меседж – у необхідності переживання усіх твоїх граней, від мінусу до плюсу. Щодо звуку, мені не хотілося експериментів і я рада, що семпли драм-машини від початку внесли свої обмеження у саунд, а гітари стали майже на рівні з вокалом», – резюмує фронтвумен гурту.

Лонгплей «Необхідна» достувний на таких стрімінгових сервісах: Apple Music, YouTube Music, Google Play, Deezer та Soundcloud. Також послухати платівку у повному обсязі можна на Ютюбі:

Додамо, що другого грудня Гапочка презентували кліп на титульну пісню з альбому.

Нагадаємо, концертна презентація платівки відбудеться 17 грудня у столичному клубі Caribbean Club Concert Hall. Квитки можна придбати за цим посиланням.

За матеріалами: прес-служби гурту.