Гурт Гапочка випустив альбом «Лови Мої Слова»

Його концертна презентація відбудеться 17 травня у київському клубі «Atlas».
Гапочка Катя Гапочка Лови Мої Слова новий альбом концерт презентація
Фото: надане прес-службою гурту

До першого за три роки лонгплею колективу увійшло вісім пісень.

«Платівка «Лови Мої Слова» про те, що варто бути чесним у почуттях, відкриватися, вільно говорити «люблю», пережити і відпустити, якщо прийде час, якісно змінитися. Багато що залежить від нас і нашої сміливості бути собою. Тільки так ми можемо змінити себе, цей світ і життя на краще», – розповіла про платівку фронтвумен групи Катя Гапочка.

Платівка у повному обсязі викладена для ознайомлення на Саундклауді:

Придбати її цифрову копію можна в магазинах iTunes.

Повідомляється, що під час столичного концерту Гапочка наживо презентують цей альбом.

Катя Гапочка, фронтвумен гурту: «Ви почуєте наш новий настрій та звук. Ці зміни – не прагнення будь-що досягти ідеалу, а просто відкриття нових граней у всьому, що мене оточує. Я постійно у пошуку. Усе залежить від того, що диктує мені відчуття «тут і зараз». І не тому, що це моя примха, а тому, що я просто не можу інакше. Нам кожного дня дається купа можливостей, але і багато причин, які заважають їх бачити. Ми постійно забуваємо про те, що не треба жити минулим, а варто усвідомлювати момент та із широко розкритими очима нести свою неповторність у цей світ. Якщо є ціль і впевненість у тому, що робиш, то завжди знайдуться можливості і справжні, віддані друзі, які повірять у вас».

Вартість перших 50 квитків – 80 гривен, ціна усіх наступних – 100 гривень, у день концерту – 120 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

За матеріалами: прес-служби гурту