Гурт Гапочка готується презентувати «Необхідну»

Колектив анонсував нову платівку та її концертну презентацію.
Гапочка Необхідна Чую альбом скачати купити Катя Гапочка Євген Якшин Caribbean Club купити квитки
Фото: надане прес-службою гурту.

Столичний рок-гурт Гапочка анонсував новий альбом та його концертну презентацію. Платівка називатиметься «Необхідна» та буде представлена широкому загалу 16 грудня. Це буде перший повноцінний реліз гурту, відколи він існує у форматі дуету.

«У новому альбомі я на емоціях. Кожна пісня – це конкретне, яскраве відчуття. “Необхідна” – експресивний альбом. Головний меседж – у необхідності переживання усіх твоїх граней, від мінусу до плюсу. Щодо звуку, мені не хотілося експериментів і я рада, що семпли драм-машини з відпочатку внесли свої обмеження у саунд, а гітари стали майже на рівні з вокалом», – розповідає про майбутній реліз незмінна фронтвумен колективу Катя Гапочка.

Уперше колектив постав у новому звучанні на початку червня, коли було представлено сингл «Чую».

«З присмаком олдскулу та пост-панку, трек означив нову хвилю у творчості гурту Каті Гапочки та Євгена Якшина. Незважаючи на те, що живого барабанщика замінила драм-машина, гітарні партії Євгена зазвучали ще зухваліше, а вокал Каті – ще відчайдушніше», – зазначають у прес-службі колективу.

Сингл «Чую»:

«Ця історія розпочалася два роки тому, коли Катя написала демок на повноцінний альбом. Мені сподобався матеріал і я загорівся ідеєю зробити максимально Катін альбом: наївний, різкий та глибокий. Далі почалися пошуки музикантів, звуку, студій тощо… В кінці усіх історій ми стали грати удвох і при цьому звучимо та виглядаємо цілісно», – резюмує Євген Якшин.

Концертна презентація платівки відбудеться 17 грудня у столичному клубі Caribbean Club Concert Hall. Квитки можна придбати за цим посиланням.

Нагадаємо, до цього останні творчі новини від Гапочки були у квітні 2017 року, коли колектив випустив чотирипісенний міні-альбом «В Крайнощі».

За матеріалами: прес-служби гурту.