Гурт Гапочка анонсував випуск нового максі-синглу «Лілії»

Його презентація відбудеться у травні під час столичного концерту.
Гапочка максі-сингл Лілії Монета Mezzanine Катя Багінська Катя Гапочка
Фото: надане музикантами

Київський інді-поп-квартет Гапочка готується представити нову музику. Наступний після минулорічного лонгплею «Лови Мої Слова» реліз матиме формат максі-синглу та міститиме дві композиції. Його концертна презентація відбудеться десятого травня у столичному клубі «Mezzanine».

«Гурт Гапочка продовжує розвиватись у обраному напрямку інді-електронної музики. Десятого травня на сцені арт-простору “Mezzanine” музиканти відіграють невеликий, але по-домашньому теплий сольний концерт, де презентують максі-сингл “Лілії”. Зараз гурт активно працює над новим матеріалом, вихід у світ якого планується вже восени. Окрім виконання улюблених композицій, Гапочка обіцяє відкрити завісу і зіграти дещо з нового. Програму вечірки продовжить та прикрасить DJ EKSPERT. Тож насичений музичний вечір гарантовано», – зазначено в описі до події.

У коментарі для MusicInUA фронтвумен колективу Катя Гапочка розповіла, що реліз міститиме дві композиції – окрім титульної до нього також увійде пісня «Монета».

Вартість квитків на концертну презентацію максі-синглу складає 100 та 120 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Гапочка офіційно знову стали квартетом – до лав колективу приєдналася барабанщиця Катерина Багінська. Уперше у такому складі група постала перед своїми прихильниками під час столичного сольника у клубі «Atlas».