Гурт Фіолет присвятив пісню «південній Пальмірі»

Волиняни представили сингл «Одеса».
Фіолет Одеса Колос Сергій Мартинюк фіолетfamily Роман Сорока
Фото: надане прес-службою гурту

Рок-гурт Фіолет оприлюднив абсолютно нову пісню, присвячену Одесі.

За словами музикантів, це «літній трек про море, Одесу та любов», який був спонтанно написаний, швидко записаний та оперативно оприлюднений.

«”Одеса” – це чистої води спонтанність… Ніяких подібних пісень і записів ми не планували. Зараз перед нами стоїть чітке завдання – втілити у студійних напрацюваннях живий драйв наших #oldschoolshow, пісні з яких значно важчі за все те, що робив Фіолет досі. Тому “Одеса” виникла і реалізувалася цілком несподівано. А відтак – легко і невимушено. Декілька репетицій, студія, чітке розуміння, яким має бути кінцевий результат…», – розповів фронтмен Фіолету Сергій “Колос” Мартинюк.

З його слів, Одеса – одне з улюблених міст не тільки для нього самого, а й для усієї команди.

Сергій “Колос” Мартинюк, лідер гурту: «З Одесою у нас пов’язані особливі спогади. А ще, тут особлива публіка і концертна атмосфера – одна з кращих тусовок ‪#‎фіолетfamily‬, яка кожне наше повернення до Одеси перетворює на справжнє свято. Звучанням трек вийшов трохи мультикультурним… але по-інакшому бути не могло – так трапляється, коли до кісток західні хлопці пишуть пісні про південь. Присутні в пісні і геополітичні алюзії – як не як, а Одеса зараз є справжнім форпостом України на наших південних теренах і за це ми щиро вдячні і місту, і його жителям. Хочеться вірити, що наша нова пісня стане одним із символів літа 2016-го».

Запис та робота над кінцевим звучанням пісні відбувалися у Луцьку під керівництвом Романа Сороки. Останній, до речі, працював і над минулорічним альбомом Фіолету «Пісні Любові На Полі Бою», про кожну пісню з якого ексклюзивно для MusicInUA розповів фронтмен колективу.

Легально та безкоштовно завантажити сингл «Одеса» можна за посиланням.

Щодо інших творчих планів гурту, то наразі Фіолет активно працює над записом відразу двох міні-альбомів, один з яких – на вірші українських поетів-класиків.

Нагадаємо, у травні Фіолет презентували на концерті у Києві нові пісні.

За матеріалами: прес-служби гурту