Гурт Фіолет присвятив кліп героям новітньої історії України

У виднограї використана документальна хроніка з обличчями та подвигами людей, що творили й творять історію України.
Фіолет Бро Твори Добро Сергій Мартинюк Даня Дідік Ігор Фомін DOMINO
Фото: надане прес-службою гурту / © Ігор Фомін.

Днями рок-гурт Фіолет представив потужну відеороботу на нову пісню «Бро, Твори Добро!». Свій виднограй музиканти присвятили героям сучасної України.

«У кліпі використана документальна хроніка за роки української незалежності з обличчями та подвигами людей, що творили й творять історію України. В’ячеслав Чорновіл, Георгій Гонгадзе, Олег Сенцов, Сергій Нігоян, Михайло Жизнєвський, Даня Дідік, Катерина Гандзюк, Андрій Антоненко, курсанти Нахімовці, моряки корабля “Черкаси”, кіборги, герої Небесної Сотні, воїни АТО – це далеко не весь список героїв, яких можна побачити у відео», – коментують виднограй «фіолетовці».

За словами музикантів, спершу вони планували поєднати кадри хроніки з кадрами сьогодення і показати у кліпі учасників гурту, але пандемія внесла свої корективи: напередодні зйомок вокаліст Фіолету Сергій Мартинюк отримав позитивний тест на COVID-19.

«Пісня “Бро, Твори Добро!” – це присвята всім хлопцям та дівчатам, які, починаючи від Революції на граніті до Революції гідності і подій на сході, не боялися сказати своє “ні” обставинам, диктату влади, терору правоохоронної системи і комфорту персональної звичності. Це одна з найоптимістичніших і найжиттєствердніших пісень в історії Фіолету. Це пісня-віра у наше завтра, у нас і те, що все в України вийде. Важливо тільки не чекати, що хтось зробить це за нас, а самому стати рушійною силою нехай маленьких, але все-таки – змін», – коментує ідею пісні незмінний лідер колективу.

Додамо, що на обкладинку нового синглу гурт помістив фото Дані Дідіка – 15-річного підлітка, який у 2015 році помер від поранень, спричинених терористичною атакою пособників російських окупантів в Харкові.

«Попри юний вік, Даня був справжнім патріотом. На обкладинці він уособлює в собі всіх героїв, що творили і творять історію країни», – резюмують музиканти.

Автором обкладинки став Ігор Фомін.

Кліп на пісню «Бро, Твори Добро!»:

Зазначимо, що композиція «Бро, Твори Добро!» стала третім синглом з майбутнього альбому «DOMINO», вихід якого Фіолет запланували на осінь 2021 року.

За матеріалами: прес-служби гурту.