Гурт Фіолет презентував «святковий» акустичний альбом

Музиканти підготували усім шанувальникам «приємний подарунок до зимових свят».
альбом Антон Панфілов Невидане Сергій Мартинюк Фіолет

Фото: з офіційної спільноти гурту у Facebook

/ © Gera Sulikov

Сьогодні, 19 грудня, гурт Фіолет несподівано презентував новий акустичний альбом «Невидане».

До платівки увійшло вісім композицій, шість з яких досі жодного разу не звучали ні на виступах гурту, ні в будь-яких записах. Ще дві – акустична версія пісні «Долоні» та переспів відомої української народної пісні «При Долині Кущ Калини».

Серед презентованих треків пісні як періоду запису альбому «Rock’N’Love» (2012), так і міні-альбому «True Love» (2016).

Сергій “Колос” Мартинюк, фронтмен гурту Фіолет: «Так як “Невидане” — запис цілком домашній (робота над ним тривала на домашній студії Антона Панфілова, барабанщика Фіолету. — Прим. ред.), то не виключено, що окрім гітар, клавіш та голосу, інколи ваше вухо фіксуватиме ледь вловимі крики за стіною, де мама “вичитує” неслухняну дочку-підлітка за її “надто юні” любові, глухі відголоси будівництва на столичних окраїнах, магічний шурхіт сторінок книг, затишне порипування паркету під ногами та наші не завжди контрольовані емоції».

Щодо пісень, то тут, за словами Мартинюка, знайшлося місце «і щиросердній любові між містами, і українському бездоріжжю як ледь не метафізичному символу нашого сьогодення, і героям дитячих книг разом з музичними героями минулого і сучасності, і грайливій іронії, і навіть народній пісенній спадщині».

«Хай альбом стане для кожного, хто його слухатиме, приємним подарунком до зимових свят і вірними дверима до нашого внутрішнього світу», — додав Колос.

Обкладинку до альбому створила дружина Мартинюка Лора Молодець.

Прослухати альбом «Невидане» можна на офіційному Саундклауді Фіолету:

Також реліз доступний для купівлі у онлайн-магазині Google Play.

Нагадаємо, у жовтні Фіолет зізналися у любові Києву в новій пісні «П’яні Мости».

Влітку рокери представили соціальний відеоряд до своєї композиції «Романтика». Нова робота, яка є чимось на кшталт міні-фільму із «романтичним» саундтреком, отримала назву «Україна – Це Любов!», а її режисером та оператором виступив Антон Ткаченко.