Гурт Фіолет презентував на концерті у Києві нові пісні (відео)

Уперше зі сцени прозвучали композиції «Old School», «True Love» та «Двоє Проти Всіх».

18 травня у столичному клубі Atlas музиканти представили декілька нових пісень в рамках туру Old School Show. Вперше зі сцени прозвучали композиції «Old School», «True Love» та «Двоє Проти Всіх».

Як зазначив лідер Фіолету Сергій Мартинюк в коментарі для MusicInUA, ці пісні «саундом, емоційною та інструментальною подачею значно важчі за попередні зразки творчості гурту».

«Це ще не важка музика, але і вже далеко на поп-рок. Наразі це той напрямок, в якому ми рухатимемося далі і в руслі якого зазвучить наш майбутній ЕР. Це музика і для духу, і для тіла», – розповів музикант.

За словами Мартинюка, останні три концерти Фіолету (у Львові, Києві та Харкові. – Прим. ред.) були «відкритими генеральними репетиціями перед відкриттям сезону опен-ейрів».

Концертна прем’єра пісні «Old School»:

Концертна прем’єра пісні «True Love»:

Концертна прем’єра пісні «Двоє Проти Всіх»:

До речі, прихильники гурту могли чути акустичну версію композиції «Двоє Проти Всіх» раніше. Музиканти виконали її в рамках проекту «ЖИВЯком»:

Нагадаємо, восени Сергій Мартинюк розповів у нашій рубриці «Трекінг» про кожну пісню альбому Фіолету «Пісні Любові На Полі Бою».