Гурт Фіолет представив міні-альбом «True Love»

Нова платівка відрізняється значно важчим саундом та вкрапленнями електроніки.
fiolet-ep-true-love-skachaty-download
Фото: надане прес-службою гурту

Сьогодні, 12 жовтня, рокери Фіолет презентували новий міні-альбом «True Love». Робота над матеріалом для нього, як і сам запис, тривали майже рік.

Загалом до EP увійшло вісім пісень. Окрім нових речей («True Love», «Old School», «Двоє Проти Всіх» та «Вона Моя»), міні-альбом містить і старіші композиції із творчого доробку гурту та сольного проекту Колоса – із переосмисленим звучанням та аранжуванням («Пусте», «Молодість», «Вічно Жити» та «Морфій»).

«”True Love” – це справжнє перехрестя із неконтрольованими потоками звуків, рухів та настроїв; із конфліктами смаків та характерів, досвідів та ірраціональності. Це переламний для нас період. Період змін, на які ми все ж наважилися. “True Love” – це життєствердна агресія і водночас звична для нас лірична складова. Так ми відчуваємо себе і свою музику зараз, навіть і близько не уявляючи, що на нас чекає у майбутньому альбомі. Саме зараз, на екваторі осені, щиро хочеться, щоб «True Love» дала кожному слухачеві можливість перевести подих, викричати з себе усе наболіле і вдихнути на повні груди свіже жовтневе повітря. Життя продовжується і нова музика вірний тому знак», – коментує випуск платівки фронтмен Фіолету Сергій Мартинюк.

Запис та робота над EP «True Love» відбувалися у Луцьку на студії Романа Сороки. До роботи над однією із пісень («Вона Моя») долучився і екс-гітарист Фіолету Микола “Колік” Тимощук, який нині проживає в Польщі і займається сольним проектом.

Ознайомитись із міні-альбомом можна на офіційному Саундклауді гурту:

На підтримку свіжого релізу Фіолет вирушать у всеукраїнський тур, який розпочнеться 11 листопада виступом у львівському клубі Picasso й загалом охопить 13 міст. Із його розкладом можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, 16 серпня цього року гурт Фіолет презентували міні-альбом на вірші українських поетів, а на початку минулого червня волиняни представили аудіоприсвяту «Південній Пальмірі».

За матеріалами: прес-служби гурту