Гурт Фіолет наживо презентував киянам міні-альбом «True Love» (фотозвіт)

Колектив зіграв свій поки що найчисельніший столичний сольник.
ФІОЛЕТ.  TrueLove-тур. Київ, Sentrum 24.11.2016
Фото: MusicInUA / © Анна Баланюк

24 листопада гурт Фіолет завітав до Києва в рамках свого «TrueLove-туру» на підтримку нового міні-альбому. Виступ у клубі Sentrum зібрав найбільшу кількість меломанів за всю історію столичних сольників «фіолетових».

«Київ! Так багато вас ще не було ніколи! Велетенське живе дякую за вас таких!», – сказав зі сцени лідер Фіолету Сергій Мартинюк.

У свою чергу волинські рокери віддячили публіці насиченою програмою: нові композиції, старі хіти, кількапісенний сет у рамках проекту Колос & Brothers. Потішили також флешмоб, організований прихильниками гурту (під час виконання пісні «Чуєш, Небо!» на музикантів із фан-зони полетіла сотня паперових літачків), стейдждайвінг, сексуальні напівголі дівчата на підтанцівці та навіжені (в хорошому сенсі цього слова) поціновувачі творчості Фіолету, які вилазили на сцену.

Фотозвіт із виступу гурту Фіолет у клубі Sentrum 24 листопада 2016 року:

Відвідувачі про концерт Фіолету у Sentrum (орфографія збережена):

Катерина Бажал: «Цей концерт був якийсь надто особливий, зовсім не такий як попередні. Дякую, Фіолет, за те, що після ваших концертів з’являється величезне натхнення, бажання жити й творити! Дякую, за #truelove.

Анастасія Колісник: «То було моє вперше, і то було нереально круто! Зашквал емоцій, зірваний голос, оглушена криками, оплесками і афігєнною музикою, купа нових вражень, почуттів, адреналіну.
Коли всі були як один, коли кожен окремо і всі разом кричали слова із пісень, які стали дійсно рідними, коли, попри нестачу місця ми рухали весь зал, і вже з перших секунд все було ну дууууже по-сімейному.
Коли, прочекавши більше години, ми нарешті побачили хлопців, які принесли з собою міріади промінчиків щастя а тоді, ми всі разом кричали: “Чуєш, небо” і сотні кольорових літачків полетіли на сцену) (“безпалєвний флешмоб”, як казав Колос).
Короче, вражень багато, а слів не вистачає.
Просто бути разом з НИМИ – то є справжнє щастя.
Щиро і безмежно вдячна».

Оленка Ліщук: «Фухх, ну що ж…я нарешті доповзла до ноута, щоб сказати вам всім, що на таких концертах мені ще не доводилось бувати.
Якщо порівняти концерт Фіолету у SENTRUMі в 2013 і зараз, то це просто щось трешове (в хорошому розумінні цього слова).
це було просто безмежне шаленство! я сама не зрозуміла в який момент мене понесло так, що я не могла зупинитись і скакала, як навіжена до кінця концерту.
А все тому, шо Ви, коханий Фіолет, несете драйв у люди і неймовірну дозу ейфорії) дякую Вам за це!
Не зупиняйтесь, творіть і надалі».

Нагадаємо, міні-альбом «True Love» гурту Фіолет побачив світ 12 жовтня. На його підтримку колектив вирушив у всеукраїнський тур, що охопить 13 міст. Із його актуальним розкладом можна ознайомитись за посиланням.