Гурт Димна Суміш записує сингл та їде в тур!

Димна Суміш нова пісня новий тур анонс
Фото: з офіційного сайту гурту

Хоча Олександр Чемеров підкорює заокеанських шанувальників рок-н-ролу зі своїм новим гуртом The Gitas, та це не означає, що на Димній Суміші поставлено хрест. Нещодавно в офіційній спільноті легендарного українського гурту, з’явилася інформація, що Сергій Мартинов (гітара, ситара), Олег Федосов (ударні) та Ігор Гержина (бас-гітара) зібралися разом, «щоб записати нову пісню ДС».

«За більш ніж десять тисяч кілометрів до нас летить, звісно, і вокал Саші Чемерова», – йдеться у повідомленні.

Сергій Мартинов, який на сьогоднішній день також співпрацює із проектом K.A.T.Y.A, розповів MusicInUA, що демо-запис майбутньої новинки було зроблено ще три роки тому.

«У нас була демка, випадково записана на телефон три роки тому. Ми записали і доробили її прямо в студії, Саша вже написав текст і скоро буде накопичувати вокал і зводити композицію», – сказав Сергій.

Цю інформацію MusicInUA підтвердив і Олександр Чемеров.

«Маю надію, що встигну записати вокал до Нового року і ви почуєте абсолютно нову пісню від ДС», – зазначив музикант.

Також учасники Димної Суміші анонсували всеукраїнський тур. Щоправда, з «відкритою датою».

«Саша вже п’ять років не може приїхати в Україну. Як тільки йому то вдасться, я не сумніваюся, ми відразу почнемо грати і зробимо великий тур. Але цей тур поки що з відкритою датою», – наголосив Мартинов.

До речі, The Gitas, не покладаючи рук, працюють над повноформатним альбомом. Майбутній лонгплей стане послідовником дебютного міньйону гурту «Garland», що побачив світ минулої зими.