Гурт Cosmopolis презентував нове відео на пісню «Целое Небо»

Композиція увійшла до першого альбому колективу «Джамантри».
Cosmopolis Целое Небо відеокліп
Стоп-кадр з кліпу

Локацією для кліпу стала мальовнича Мангальська дамба неподалік латвійської столиці Риги. За словами режисера кліпу Віталія Докаленка, зйомка відео була повною імпровізацією. Спровокував усе шалений вітер, що здійнявся над Балтійським морем.

«Ми уявили, що буде, якщо неочікувано для Балтійського узбережжя поряд з Женею опиняться пінгвіни. Вони і стали акторами другого плану на зйомках. Неможливе стає можливим і навіть маленького доброго пінгвіна можна навчити літати, якщо він хоче стати перелітним птахом, аби урятуватися від акул, тюленів та іншої небезпеки навколишньої небезпеки», – поділився із MusicInUA режисер «Целого Неба».

Офіційний кліп гурту Cosmopolis на пісню «Целого Неба»:

Як стало відомо, наразі колектив працює над своїм наступним лонплеєм, що буде суттєво відрізнятися музичним настроєм від минулорічного дебютника. Окрім цього, Cosmopolis готують одночасно декілька нових кліпів. Один з них має бути презентований вже за декілька тижнів під час травневих свят.

Нагадаємо, що на початку березня музиканти презентували оновлену версію кліпу «Поднебесная». У ньому колектив приховав сімох другорядних «героїв» відео, яких і потрібно було відшукати спостережливим глядачам.

За матеріалами: прес-служби гурту