Гурт CODÂNE випустив новий сингл «Angel»

Вже традиційно дует підтримав вихід свіжої пісні виднограєм.
CODÂNE CODANE Angel відео кліп Даниїл Міліковський
Фото: скриншот з кліпу.

Днями київський електропоп-дует CODÂNE презентував четвертий за рахунком сингл. Пісня отримала назву «Angel» та, як і три її попередниці, отримала візуалізацію.

«Якось увечері мене накрив меланхолійний настрій, я відкрив аудіопрограму і випадково натрапив на крутий біт. Після цього з’явилися мелодія і слова, які варто сприймати як історію про нерозуміння та несправедливість з боку інших. Та попри це, інколи варто наплювати на думку цих “інших” і робити так, як веде тебе серце», – переконаний засновник гурту Даниїл Міліковський.

Шодо виднограю на сингл «Angel», то його музиканти також знімали самотужки.

«Кліп ми знімали удвох, нічого конкретного не плануючи. Ідея трохи незвична, але ми спробували додати свого космосу – у прямому значенні цього слова», – кажуть музиканти.

Придбати сингл «Angel» можна в Google Play та iTunes.

Також у коментарі MusicInUA CODÂNE зізналися, що найближчим часом планують екранізувати ще одну композицію, а вже восени презентують дебютний альбом.

Нагадаємо, свій попередній сингл «Танці» кияни презентували місяць тому.

«У кожного є своє улюблене місце і виконавці “Танців” теж хочуть розповісти про свій улюблений закуток, у якому усе стає містичним і загадковим», – поділилися тоді ідеєю виднограю кияни.