Гурт Чумацький Шлях презентував пісню про Голодомор

Етно-рок гурт з Хмельницького минулої неділі виклав у вільний доступ сингл з другого альбому, який незабаром побачить світ. Як і усі попередні, пісня «Не Буди» народилася спонтанно на одній із репетицій колективу.

«Вже і не пригадаю усіх подробиць, але запам’яталось що ця пісня відразу відрізнялась від всіх інших. Спочатку ми навіть вагались чи робити її далі, чи це щось нас не туди занесло? Текст, як це завжди у нас буває, народився після створення музики і писати про якісь ромашки чи метелики під такий характер музики точно не підходило», – розповів MusicInUA лідер Чумацького Шляху Сергій Строян.

За словами музиканта, кожен учасник гурту цю пісню розуміє по-своєму.

«Коли я писав текст, мені приходило в голову лише щось дуже важке, часом моторошне, тому головна ідея пісні у моєму розумінні – то страшний Голодомор, який залишив дуже болючий слід в історії нашого народу», – зазначив фронтмен Чумацького Шляху.

За словами Сергія, гурт не часто виконує цю пісню на концертах, оскільки вона «несе особливу атмосферу», але в альбомі, який «вже на 85% готовий», цей трек обов’язково знайде собі місце місце.

«Ми вирішили що «Не Буди» це буде останній сингл, який ми оприлюднимо перед виходом другого альбому. Тому невдовзі усім нашим слухачам варто очікувати на решту не менш цікавих і атмосферних пісень, які зможуть зайняти достойне місце у плеєрах меломанів», – резюмував Сергій Строян.

Наразі окрім «Не Буди» уже презентовано сингли «Гопак», «Дід Панас», «Заховаюсь» і кавер-версію пісні Тартак «Хулігани». Усі вони увійдуть до другого студійника хмельницького гурту.

Прослухати сингли можна на офіційному Саундклауді гурту: