Гурт Чаламада присвятив пісню велосипедові

У такий спосіб закарпатські ска-панки увіковічнили «найкращий (на їхню думку) вид транспорту».
Чаламада Chalamada Біціглі Велосипед Піціцько
Фото: частина графічного оформлення синглу.

Учора, 20 січня, гурт Чаламада офіційно презентував свій новий сингл «Біціглі» (так називають на Закарпатті велосипед. – Прим. ред.).

«У дитинстві у всіх нас був момент, коли ми мріяли і чекали на нього – вірного друга, що понесе нас у країну мрій. Так, ми про велосипед. Але закарпатські дітлахи чекають на біціглі. І навіть коли виростають – біціглі залишаються найкращим видом транспорту: і недорого, і для здоров’я корисно, і привід для прогулянки чудовий…», – розповідають передісторію створення пісні учасники Чаламада.

Сингл «Біціглі»:

Також композиція доступна на таких стрімінгових сервісах: Google Play, iTunes, Apple Music та Deezer.

Свіжопредставлений сингл стане частиною нового альбому виноградівського колективу, який носитиме назву «Піціцько». Його столична презентація відбудеться першого лютого у клубі «Docker-G pub». Квитки можна придбати за цим посиланням.

Зазначимо, що колектив веде свою історію з 2015 року а його назва збігається з назвою закарпатського салату.

«Чаламада – це традиційний закарпатський консервований салат з різних овочів, тож назва символічно підкреслює поєднання таких музичних жанрів як ска-панк і реггі, що стали запорукою ліричного і водночас, такого енергійного та позитивного звучання», – описують свою творчість учасники гурту.

Додамо, що попередній (і дебютний) альбом Чаламади побачив світ улітку 2017 року.