Гурт Бумбокс офіційно презентував нову пісню «Люди»

Композиція стане частиною максі-синглу, реліз якого відбудеться навесні.

Команда Андрія Хливнюка нарешті оприлюднила новий сингл «Люди». Композиція була записана на студії «Бобіна» під керівництвом Дмитра “Боба” Хомулка.

«Люди ми тільки тоді, як дуже сильно любимо. Тільки тоді, коли любимо ми, можемо зватись людьми», – головний посил та приспів нової пісні Бумбоксу.

«Люди» стала першою аудіороботою, в якій колектив грає у новому складі – до знайомої всім «п’ятірки» додалися клавіші талановитого піаніста Павла Литвиненко, який приєднався до групи близько року тому.

Сингл «Люди» можна придбати в онлайн-крамницях Google Play та iTunes.

Через п’ять днів, 22 грудня, відбудеться прем’єра відеокліпу на свіжу композицію. У прес-службі Бумбоксу повідомляють, що головну і єдину роль у ньому зіграла художник і дизайнер Евеліна Яцеленко. Режисером промо-відео став Денис Дужник, відомий за live-відео Бумбоксу «Злива» та кліпом O.Torvald «Все З Початку».

Нагадаємо, концертна презентація композиції «Люди» відбулася 24 вересня під час виступу Бумбоксу у Торонто. Це уже третя нова пісня Бумбоксу після треків «Выход» та «Злива», яка стане частиною максі-синглу. Його вихід відбудеться навесні наступного року.

На підтримку максі-синглу Бумбокс зіграють великий концерт у київському Палаці Спорту. Захід відбудеться другого квітня, квитки на нього можна придбати за посиланням.

За матеріалами: прес-служби гурту