Гурт Біла Вежа презентував відвертий сингл «Vidбитки»

Свіжа композиція квінтету про «ті почуття, коли ти просто божеволієш від коханої і не можеш себе стримати».
Біла Вежа-Vidбитки-сингл-2017
Фото: надане прес-службою гурту

Київський рок-гурт Біла Вежа представив вже третій у цьому році новий студійний сингл, який отримав назву «Vidбитки». Робота над відвертою композицією відбувалася на столичній студії ФДР Мюзік під керівництвом саундпродюсерів Романа Кальмука і Ярослава Вільчика.

Максим Іващенко, фронтмен гурту Біла Вежа: «Ця пісня про ті почуття, коли ти просто божеволієш від коханої і не можеш себе стримати. Коли ти так сильно кохаєш людину, що хочеш лишити на ній свої відбитки – у гарному сенсі цього слова – торкатися її, любити її. Відбитки – слово багатьох значень, але я вважаю, що нам в першу чергу варто пам’ятати про відбитки, які ми залишаємо у серці тих, кого любимо».

Цікаво, що музиканти записали відразу дві версії пісні – один варіант у акустично-роковому звучанні, до якого зараз схильний гурт, і окремий радіо-мікс, який буде презентований пізніше.

Прослухати нову аудіороботу Білої Вежі можна на офіційному Саундклауді команди:

Додамо, що жива презентація синглу «Vidбитки» відбудеться першого грудня на сольному концерті рок-квінтету у клубі Atlas. Квитки на захід можна придбати на сайті білетного агентства Concert.ua.

Нагадаємо, у липні Біла Вежа представили екранізацію свого синглу «Давай».

За матеріалами: прес-служби гурту