Гурт Bahroma представив «домашній» альбом

Студійник містить десять абсолютно різних за настроєм і звучанням композицій.
bahroma-dom-lp-2017
Фото: з офіційної спільноти гурту у Facebook / © Антон Мухін

У вівторок, 21 листопада, поп-рок-гурт Bahroma презентував новий альбом «Дом», який став четвертим повноформатним студійним релізом у дискографії формації.

Перші пісні з логплею були написані під час європейського туру колективу, у який музиканти їздили рік тому. Повернувшись із поїздки, митці на всю зиму орендували великий будинок і саме там працювали над новим матеріалом.

Роман Бахарєв, фронтмен гурту Bahroma: «Для мене дім – це місце сили, щось особливе, особисте, приховане від чужих очей. Там тобі не потрібно брехати і вигадувати щось. Саме про це наші пісні, тому і сам альбом має таку назву».

Запис платівки, до якої увійшло десять різнопланових треків, проходив відразу на трьох студіях: Dynamika Music, Istok Studio і LipkyZvukozapys.

Прослухати альбом «Дом» можна на офіційному Саундклауді Bahroma:

Крім того, нова платівка квартету доступна для купівлі у онлайн-магазинах Google Play та iTunes.

Зауважимо, що вже 22 листопада Bahroma вирушають в український тур на підтримку нового альбому. Перший концерт у рамках туру відбудеться у Харкові. Також «Дом» наживо почують у Запоріжжі (23 листопада), Сумах (24 листопада), Дніпрі (25 листопада) і Полтаві (2 грудня). Київська презентація платівки відбудеться 6 грудня у клубі Atlas (квитки).

Нагадаємо, у березні Bahroma презентували відеороботу «Ломаными Ритмами», яку було відзнято у столиці США.