Гурт Atomic Simao представить Україну на фестивалі «Sziget 2017»

Кияни представлятимуть сучасну українську музику на берегах Дунаю.
Atomic Simao Sziget 2017
Фото: надане прес-службою Sziget Festival Україна

У неділю, 30 квітня, великим концертом у столичному клубі Sentrum фінішував конкурсний відбір серед українських гуртів на «європейську» сцену фестивалю «Sziget 2017».

Цього року нашу країну у столиці Угорщини представить київський психоделік-джаз-гурт Atomic Simao.

Зауважимо, що за право виступити на одному із найбільших фестивалів Європи змагалося 40 гуртів, які були відібрані офіційними представниками Sziget в Україні. З них за результатами відкритого голосування на сайті конкурсу і за допомогою соціальних мереж було визначено три артиста. Свій топ-3 також обрали відомі музичні експерти. Як наслідок, до шістки найкращих потрапили AtmasferA, Atomic Simao, Detach, O.Torvald, The Cancel Band і Zetetics.

«Тривале обговорення журі було напруженим і відданим цій почесній місії. За їхнім спільним рішенням перемогу одержав гурт, який створює самобутній ейсід-джаз із відтінками психоделічного року», – розповіли організатори конкурсного заходу.

Додамо, що окрім Atomic Simao цього року на Sziget виступить іще один український колектив – ДахаБраха. Етно-хаус-гурт, який у грудні 2016-го розжився четвертим номерним альбомом, зіграє сет на Sziget World Music Stage 11 серпня.

Нагадаємо, що фестиваль «Sziget 2017» пройде 9–16 серпня на дунайському острові у найстарішому районі Будапешта. Дізнатися більше про фестиваль а також придбати квитки на дійство можна за посиланням.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року побачив світ новий лонгплей Atomic Simao. Платівка «ECHO» стала третьою у дискографії колективу після альбомів «Nōdo» (2013) та «Sphyro» (2015).

Також у творчому доробку столичного психоделік-джаз гурту є 15-пісенний максі-сингл «Poly».

За матеріалами: прес-служби Sziget Festival Україна