Гурт AtmAsfera став володарем престижної американської премії

Нагорода RoundGlass Music Awards визначає найпрогресивніших виконавців, музика яких змінює світ на краще.

Український гурт з львівською пропискою – AtmAsfera – став володарем престижної американської премії «RoundGlass Music Awards 2018» в номінації «Гурт року».

У прес-службі колективу повідомляють, що закрита церемонія нагородження відбулася у Нью-Йорку 26 січня 2018 року. Колектив на церемонії був представлений у трьох номінація – «Пісня року», «Гурт року» та «Найкраще музичне відео». За право називатись кращими разом з AtmAsfera боролись 72 колективи з багатьох країн. Всього вручили 14 нагород в різних номінаціях, із повним переліком яких можна ознайомитись за посиланням.

«Для нас отримати нагороду RoundGlass Music Awards – справжня несподіванка. Адже подав заявку на участь наш друг Віктор Булига, директор Рівненського міжнародного кінофестивалю “Місто Мрії”, нас не попередивши. Але найбільше нас здивувала концепція премії. Ця нагорода відзначає не тільки музику, а й месенджі, які ця музика транслює всесвіту. Премія об’єднує музикантів навколо проблеми екологічної та духовної свідомості людства. А це якраз той напрямок, в якому ми сьогодні працюємо. І отримати звання “Гурт року” – це невеличкий маячок зверху, що ми рухаємось у вірному напрямку», – прокоментували свою перемогу львів’яни.

Зазначимо, що у категорії «Найкраще музичне відео» був представлений кліп AtmAsfera «На Глибині», однак премогу у цій номінації святкувала Джессіка Келлі (Jessica Kelly) за відеороботу «Little Thing».

Нагадаємо, виднограй гурту AtmAsfera на пісню «На Глибині» був відзнятий у Норвегії та в українських Карпатах у 2016 році та офіційно презентований шостого березня 2017 року.

«У цьому житті усе змінюється так швидко, що не устигаєш збагнути цих змін. Ми ніби спостерігаємо через вікно десь усередині себе, як життя проноситься повз нас. І з’являється природне бажання затриматись хоч на мить, заплющити очі й зануритись у інший світ», – пояснили ідею своєї роботи учасники колективу.

За матеріалами: прес-служби гурту